Agenda

Home » Vereniging » Agenda
Agenda2017-02-23T11:27:19+00:00

Bekijk de agenda hieronder voor belangrijke data.

zo ma di wo do vr za
1
2
3
VSTS DS 1 – Vives DS 1 12:30
VSTS DS 1 – Vives DS 1 @ BODEGRAVEN
nov 3 @ 12:30 – 14:30
Jouw volleybal kalender op http://volleybal.tofra.nl
Maatwerkers VCN HS 2 – Vives HS 1 14:15
Maatwerkers VCN HS 2 – Vives HS 1 @ CAPELLE AAN DEN IJSSEL
nov 3 @ 14:15 – 16:15
Jouw volleybal kalender op http://volleybal.tofra.nl
Jupiter HS 1 – Vives HS 2 17:00
Jupiter HS 1 – Vives HS 2 @ OUDEWATER
nov 3 @ 17:00 – 19:00
Jouw volleybal kalender op http://volleybal.tofra.nl
Shot DS 1 – Vives DS 2 17:00
Shot DS 1 – Vives DS 2 @ CULEMBORG
nov 3 @ 17:00 – 19:00
Jouw volleybal kalender op http://volleybal.tofra.nl
4
5
6
7
8
9
10
Vives DS 2 – VV Utrecht DS 4 14:30
Vives DS 2 – VV Utrecht DS 4 @ IJSSELSTEIN UT
nov 10 @ 14:30 – 16:30
Jouw volleybal kalender op http://volleybal.tofra.nl
Vives HS 2 – VV Utrecht HS 8 16:30
Vives HS 2 – VV Utrecht HS 8 @ IJSSELSTEIN UT
nov 10 @ 16:30 – 18:30
Jouw volleybal kalender op http://volleybal.tofra.nl
Vives DS 1 – Bende Services Thor DS 2 17:00
Vives DS 1 – Bende Services Thor DS 2 @ IJSSELSTEIN UT
nov 10 @ 17:00 – 19:00
Jouw volleybal kalender op http://volleybal.tofra.nl
Vives HS 1 – VV Utrecht HS 2 19:00
Vives HS 1 – VV Utrecht HS 2 @ IJSSELSTEIN UT
nov 10 @ 19:00 – 21:00
Jouw volleybal kalender op http://volleybal.tofra.nl
11
12
13
14
15
16
17
OKV DS 1 – Vives DS 2 14:00
OKV DS 1 – Vives DS 2 @ HARMELEN
nov 17 @ 14:00 – 16:00
Jouw volleybal kalender op http://volleybal.tofra.nl
Fysiotherapie Scheepjeshof/VCV DS 1 – Vives DS 1 16:30
Fysiotherapie Scheepjeshof/VCV DS 1 – Vives DS 1 @ VEENENDAAL
nov 17 @ 16:30 – 18:30
Jouw volleybal kalender op http://volleybal.tofra.nl
Spaarnestad HS 1 – Vives HS 1 17:00
Spaarnestad HS 1 – Vives HS 1 @ HAARLEM
nov 17 @ 17:00 – 19:00
Jouw volleybal kalender op http://volleybal.tofra.nl
VV Utrecht HS 7 – Vives HS 2 17:00
VV Utrecht HS 7 – Vives HS 2 @ UTRECHT
nov 17 @ 17:00 – 19:00
Jouw volleybal kalender op http://volleybal.tofra.nl
18
19
20
21
22
23
24
Vives DS 2 – VollinGo DS 2 14:30
Vives DS 2 – VollinGo DS 2 @ IJSSELSTEIN UT
nov 24 @ 14:30 – 16:30
Jouw volleybal kalender op http://volleybal.tofra.nl
Vives HS 2 – VollinGo HS 3 16:30
Vives HS 2 – VollinGo HS 3 @ IJSSELSTEIN UT
nov 24 @ 16:30 – 18:30
Jouw volleybal kalender op http://volleybal.tofra.nl
Vives DS 1 – Kratos ’08 DS 1 17:00
Vives DS 1 – Kratos ’08 DS 1 @ IJSSELSTEIN UT
nov 24 @ 17:00 – 19:00
Jouw volleybal kalender op http://volleybal.tofra.nl
Vives HS 1 – Fusion Rotterdam HS 1 19:00
Vives HS 1 – Fusion Rotterdam HS 1 @ IJSSELSTEIN UT
nov 24 @ 19:00 – 21:00
Jouw volleybal kalender op http://volleybal.tofra.nl
25
26
27
28
29
30
Vives HS 2 – Limes HS 2 20:45
Vives HS 2 – Limes HS 2 @ IJSSELSTEIN UT
nov 30 @ 20:45 – 22:45
Jouw volleybal kalender op http://volleybal.tofra.nl